Testa braucienā Opel Crossland X 1.5-mazs vācu crossover iespaidīgs

22-фев, 17;37 admin 11 239
  • ---
Mazākais krosovers līniju Opel dots nosaukums Crossland X un bāzes cenu, kas sākas tikai 13 570 eiro (PVN iekļauts), es varu jau no paša sākuma pateikt, ka tas ir konkurences modelis savā klasē. Mums ir pārbaudīta top-versiju Opel Crossland X Ultimate, kas pašreizējā kampaņā Opel pasniedz tirgotājs ar atlaidi 20% salīdzinājumā ar atsauces cenu.

Dzinēji sākas ar 81 l. s., un, iespējams, Crossland X, šķiet, nav pati spilgtākā modeli Opel, bet augšējā dzinēju klāsts ietver 130 zirgspēku benzīna dzinējs 1.2 Turbo, kā arī dīzelis 120 zs jaudas s. un 1,2 litru. Iespējams, bāzes dzinējs (1,2 litri un 81 k. s.).
Līnijas virsbūves demonstrē labu modeli, bet priekšējie un aizmugurējie lukturi liek viņai izskatīties mazliet drosmīgāka. Mūsu testa modelis ir bagātinātas led lukturi ar garu фазовым asistentu, led laternu un signālu spuldzēm, kas ieņēma pozīcijas, kad aktivizēts. Pēdējā vairāki stiklojuma palielina elastību formā Crossland. Bagāžnieks ir 410 litri, var būt dubultā grīda un saliekot beņķiem, ir iespējams sasniegt maksimālu apjomu 1255 litri.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/