Opel Insignia: drošākais auto vidējā klasē, saskaņā ar J. D. Power

17-апр, 19;28 admin 11 189
Opel Insignia ir uzvarētājs automobiļu kategorijā vidēja izmēra aptaujā par automašīnu uzticamību, notika J. D. Power. Uzņēmums ik gadu veic aptauju par klientu apmierinātību ar savām automašīnām. Pētījumā uzskata, kvalitāte un ilgmūžība savu auto, vecumā no 1 līdz 3 gadiem. Aptauja šogad ietver 12 854 saņemtajām atbildēm internetā ar novembra 2018. gada janvāra līdz 2019. gada. Aptaujas jautājumus attiecas uz kvalitātes / ilgmūžības un ekspluatācijas izmaksas.

Papildus klientiem, maksimālā Opel Lenss īpaši novērtē un ekspertiem. Vācu žurnāls Specialized, Auto Test iecēla modelis Insignia Grand Sport "uzvarētājs Auto Test 2019" ar labāko attiecību starp cenu un veiktspēju savā tirgus segmentā. Insignia Grand Sport saņēma arī balvu šajā pašā kategorijā pagājušajā gadā. Šis ir lielisks rezultāts ir dubultojies Insignia Sports Tūrists, kurš ieņēma otro vietu savā klasē.

Ietvaros pasniegšanas ceremonijā divas balvas Frankfurtē/Vācijas Arnolds Полух, direktors kvalitāti, Opel, ieguva trofejas, lai uzvarējušās auto. Kopš 2008. gada "uzvarētāji Auto Test" izsludināti kopā ar aptaujas rezultātiem, klientu apmierinātības aptauja J. D. Power.
 "Kvalitāte un ilgmūžība ir divi galvenie kritēriji mūsu automašīnām", - teica Arnolds Полух" "mums ir augsti standarti no šī viedokļa, un mēs esam priecīgi, ka viņi vērtē klientiem. Mēs arī darām inovatīvas tehnoloģijas pieejamas plašam segmenta pircējiem. Mēs esam priecīgi, ka Insignia Grand Sport ieguva balvu par vislabāko cenas un veiktspējas kategorijā ar spēcīgu konkurenci vidējiem auto".http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/