Opel izlaiž jaunu Corsa GS Line

29-июн, 19;28 admin 11 251
Deklarēts kā "sportiskākā Corsa", līnija Corsa GS ir aprīkota ar visspēcīgāko dzinēju, kas pieejams diapazonā, 1,2-litru dzinēju ar turbopūti, piedāvāto tikai ar astoņu pakāpju automātisko transmisiju un priekšējo riteņu piedziņu.

Šajā konfigurācijas viņš nodrošina 128 l. s. un 230 Nm griezes momentu, kas ļauj GS Line ieskrieties ar ātrumu 100 km / h-8,7 sekundēs un sasniegt ātrums ir 208 km / h. Turklāt, Opel saka, ka standarta sporta režīmā "nodrošina aktīvāku stūrēšanu un labāku dzinēja reakciju".
Modelis Corsa GS maksā no 19 880 eiro Vācijā. Par šo naudu klienti saņem двухцветную izskatu, apvienojot sarkano krāsu ar melnu jumtu un melniem spoguļiem vākiem, vairāk sporta buferus un hromētiem elementiem. Šobrīd auto ir ieinteresējis daudzi sacīkšu uzņēmums, jo tā var būt lieliska platforma, lai izveidotu sacīkšu prototipu.

Iekšpusē tas ir aprīkots ar sporta sēdekļiem ar sarkanu šuvu, sarkaniem akcentiem uz paneļa, daudzfunkciju stūres riteni, обернутым oather, alumīnija pedāļiem un tā tālākhttp://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/