Pirmie attēli ar jauno Opel Insignia. Wagon Sports Tūrists

18-окт, 19;28 admin 11 420
Opel atklāj pirmos attēlus ar savu jauno Insignia. Jauns izdevums vācu zīmola būs pirmo reizi prezentēts auto izstādē Briselē, kas notiks 2020. gadā. Jaunākajām prasībām par šo modeli būs jaunās adaptīvās gaismas diodes IntelliLux LED Pixel, kas tagad ietver 84 led segmenta uz faro. Lukturi reaģē ātrāk un ar lielāku precizitāti, nodrošinot optimālu redzamību, gaisma neapžilbina pretī braucošos vadītājus.

Jauns izdevums Insignia ir aprīkota ar dažādām progresīvas tehnoloģijas. Versija sedans Grand Sport un modelis station Wagon Sports Tūrists pirmo reizi piedāvā videokameru. Kopā ar brīdinājumu par радиолокационном kustību, kas brīdina par tuvojošos automašīnu puses, sistēma vēl vairāk uzlabo drošību.

Portfelis ir papildināts ar daudzām sistēmām palīdzību ar pierādītu efektivitāti, piemēram, sistēmas brīdinājumi par frontālā sadursmē ar automātisko avārijas bremzēšanas funkciju un noteiktu gājēju un displeju head-up. Autovadītāji un pasažieri modeli Insignia var atpūsties pateicoties lielisku informācijas un izklaides sistēmas ar krāsainu touch screens.
Jaunā Opel Insignia būs vēl efektīvāka, nekā agrāk, pateicoties vieglajai struktūrai, benzīna un dīzeļdzinējiem. Ja tās ieviešanu 2009 pirmā paaudze saņēmusi balvu "European Car of the Year". Pēdējo desmit gadu laikā gandrīz 1,2 miljonus vienību iznāca no ražošanas līnijas dzimtajā pilsētā markas Opel Rüsselsheim.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/