Cik maksā jauns Opel Corsa Latvijā?

10-ноя, 19;28 admin 11 210
Jaunā Opel Corsa ir bijis pārstāvēts Latvijā, kopā ar jaunumu Astra. Auto ir aprīkots ar unikālām iespējām segmentā un sākuma cenu 11 304 eiro ar 10% atlaidi.

Mašīna ir aprīkota ar standarta sistēmu brīdinājumi par frontālā sadursmē un automātiska avārijas bremzēšanu ar gājēju atpazīšanu. Sarakstā īpašu iespēju, kas ir unikāls savā klasē, var atrast led lukturi, adaptīvā IntelliLux LED matrix ar astoņiem led segmentu, regulē priekšējo kameru, un sēdekļi ar masāžas funkciju.

Corsa uzvar attiecībā uz manevrēšanas spēju, un no svara ir tikai 980 latu, kas ir par 108 mārciņas vieglāk nekā Asteres. Klienti, var jau pasūtīt auto ar vienu no benzīna vai dīzeļdegvielas dzinējiem, kas pieejams diapazonā.
Diapazons motoru pasniedz kā versiju sākuma līmeņa 1, 2 litru bloka jauda ir 75 zirgspēkiem, papildus uz pašreizējo versiju, noklusētais, kas savienots ar piecpakāpju manuālo pārnesumkārbu. Pieejama ir arī 1,2 litru dzinējs ar 100 лошадиными spēkiem un griezes momentu 205 Nm attiecīgi ar 130 лошадиными spēkiem un 230 Nm griezes momentu. Apvienojumā ar standarta astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu pēdējais var sasniegt maksimālo ātrumu 208 km / h un paātrinās no 0 līdz 100 km/h-8,7 sekundēs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/