Opel ir izlaidusi trešās paaudzes Vivaro

16-фев, 19;28 admin 11 190
Opel ir izlaidusi trešās paaudzes Vivaro. Built par ultramodernu platformu, kas pieejama visiem pasūtījumiem, sākot no februāra 2020.gadam (Vācija) un pie izplatītājiem vasaras beigās. Opel Vivaro piedāvā vairākus modeļus, kas pielāgoti klientu vajadzībām - iespēja Cargo panel van, una crew cab, lai ne vairāk kā seši cilvēki, vatiant Cargo ar platformu un kombinēto versiju cilvēku pārvadāšanai.

Pie maksimālās slodzes apjomā 6,6 kubikmetra jaunu Vivaro ir derīgo slodzi līdz 1400 kg 200 kg vairāk, nekā iepriekšējais modelis. Tas pats attiecas arī uz lietderīgā slodze: maksimālais piekabes svars 2500 kg uz полтонны vairāk. Tikai augstums ir neliels, lielākā daļa no iespējām garš, 1,90 pm Tādējādi jaunais Vivaro, iespējams, ietilpst pazemes autostāvvieta un tirdzniecības centri ar zemiem jumtiem, kas atvieglo darbu iekraušanas un izkraušanas.
Stabilitāti un drošību uz dažādiem slidenām virsmām – dubļiem, smiltīm vai sniegu – ir nodrošināti ar modernu kontroles sistēmu, vilces IntelliGrip. Nav pieejama uzstādīšana ar augstāku iezemējumu un aizsardzību virsbūves apakšējā daļā.  Opel arī piedāvās jaunu pilnpiedziņas Vivaro no Dangel ar atvēršanu reģistra pasūtījumu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/