Van Opel Vivaro saņēma automātisko pārnesumkārbu

27-сен, 07;26 work 1110
Interesants elektriskais furgons Opel Vivaro nesen pārgāja uz elektrisko vilci. Turklāt pašlaik tiek veikti aktīvi eksperimenti, lai šo transportieri pārveidotu par ūdeņradi. Tomēr šodien mēs runāsim par parasto Vivaro versiju, kas saņēma automātisko pārnesumkārbu un jaunu dzinēju.
2.0 dīzelis ar turbokompresoru un 150 ZS darbojas kā jauns spēka agregāts. un 370 ņūtonmetru griezes moments. Tieši viņš strādās ar jauno automātisko sešpakāpju pārnesumkārbu. Tomēr, ja vēlaties, varat izvēlēties versiju ar tradicionālo mehāniku tiem pašiem sešiem vai pieciem soļiem.

Turklāt pieejamo opciju skaits automašīnas pamata versijā ir nedaudz paplašināts. Tagad tajā ir iekļauta audio sistēma, lieliska kruīza kontrole, vadītāja noguruma kontroles sistēma un apsildāmi priekšējie sēdekļi. Kopumā pienācīgs mūsdienu komforta iespēju komplekts.
Pārdošanā atjauninātajai Vivaro versijai vajadzētu sākties šī gada oktobra vidū. Tajā pašā laikā par furgona bāzes versiju daudzās Eiropas valstīs tiek prasīti aptuveni 35 tūkstoši eiro, kas nav nemaz tik maz. Tomēr zīmola vācu kvalitāte ir tā vērta.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/