http://opelmotors.lv/addnews.html

19-дек, 23;44 work 148
Autostāvvietu konstrukciju daudzveidība ir pārsteidzoša.  

Ko izvēlēties šai vai citai situācijai? Tas ir atkarīgs no iegādes mērķa. Ceļu strādniekiem vai vieglo vai kravas automašīnu vadītājiem satiksmes konuss, iespējams, joprojām ir labākais risinājums pagaidu kontūru un šķēršļu izveidošanai.
Šī produkta priekšrocības ir acīmredzamas. Pirmkārt, katra atsevišķa elementa zemās izmaksas. Otrkārt, pirkšana vairumā būs vēl lētāka. Un, ja pasūtīsiet preces, sākot no divdesmit vienību partijas, jūs iegūsit nopietnus ietaupījumus. Turklāt konusi ir ligzdoti viens otrā, un tāpēc pat ducis vai divi tiek transportēti bez grūtībām, tostarp maza izmēra transportlīdzekļos. Ņemot vērā šī aprīkojuma vienkāršību, tā klāsts ir diezgan plašs.
Tātad, ir iespējas ar paletēm, kuras var piepildīt ar smiltīm vai ūdeni. Parkošanās palīgsistēmas svars palielinās līdz kilogramam, kas nozīmē, ka nejauša vēja brāzma vai viegls trieciens to neapgāzīs. Tas uzlabo drošību. Turklāt kontūras papildu kontrolei tiek pasūtītas iespējas, ko papildina nelielas cilpas konusa formas daļas augšējā daļā. Tie ir paredzēti, lai nostiprinātu vieglas metāla vai plastmasas ķēdes, kas veicina stabilitāti. Dažreiz tos izmanto arī signāllentes piestiprināšanai. Tas viss ir nepieciešams, lai barjera būtu redzama no liela attāluma, un tas ir svarīgi, jo tas nav pietiekami blīvs un monumentāls, lai aizturētu automašīnu.

Ziemā uz sniega tie ir īpaši pamanāmi, spilgti oranža plastmasa vai PVC neizbalē saulē un laika gaitā praktiski nezaudē savu kontrastaino krāsu. Ir varianti ar atstarotājiem, sudraba svītrām, kas līmētas atsevišķi vai krāsotas ar atstarojošu krāsu. Var atšķirties arī atsevišķu konusu augstums, un tas ir atlases kritērijs. Ir iespēja iegādāties arī stāvvietas stabus, pagaidu vai pastāvīgus, un nostiprināt tos vietās, kur nepieciešams veidot žogu.
Atšķirībā no iepriekš aprakstītās modifikācijas, šie līdzekļi parasti tiek izmantoti tieši kā statiski, ilgtermiņa līdzekļi. Šim nolūkam tos pat iebetonē vai vismaz stingri nostiprina ar metāla enkura skrūvēm. Pēdējais var ļaut tos pārvietot, ja rodas vajadzība, pēc kāda laika.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/