Kā notiek plānotais auto remonts?

12-янв, 19;50 work 139
Kā parasti notiek plānotais auto remonts? Jūs ierodaties, veicat pasūtījumu (plānotā shēma, standarta rēķins), atstājat automašīnu (parasti uz 2-5 stundām) un savu tālruņa numuru.

Darba procesā periodiski zvana mehāniķis, “iepriecinot” ar diagnostikas rezultātiem un pievienojot rēķinam papildus darbus un rezerves daļas par stacijas cenām. Pēc tam jūs ierodaties, samaksājat jaunu rēķinu (kas nereti dažkārt ievērojami pārsniedz plānoto summu) un paņemat automašīnu. Droši vien jāpiebilst, ka šāds pasūtījums ar staciju ir vairāk nekā apmierināts. Var strīdēties, bet es tomēr uzdrošinos apgalvot, ka galvenais tehniskās stacijas peļņas avots nav darba izmaksas, bet gan dažādu ražotāju ārzemju automašīnu auto detaļu tirdzniecība. Līdz ar to ir rīcības plāns nākamajai reizei: kaut kur pēc 1000 km nobraukuma servisā ierasties servisā un pasūtiet šasijas un dzinēja diagnostiku un sarakstu ar visām rezerves daļām, kuras jāmaina, ieskaitot standarta nomaiņu sarakstu atbilstoši saskaņā ar plānoto apkopes grafiku.

Pēc tam pārbaudiet šo rezerves daļu un materiālu reālās tirgus cenas un, ja iespējams, pasūtiet un iegādājieties iepriekš, lai maksimāli ietaupītu.Pēc divu iepriekšējo plānveida apkopju pieredzes, kad iegādājos auto detaļas Girex Auto interneta veikalā, ietaupījumi bija 30-35 %. Kā zināms, pieprasījums rada piedāvājumu, un lielais automašīnu skaits ir novedis pie tā, ka degvielas uzpildes stacijas un auto detaļu veikali atrodas gandrīz uz katra stūra. Tomēr kvantitāte nenozīmē kvalitāti. Bieži vien ir grūti atrast labu veikalu, un, tiklīdz tas ir atrasts, autovadītāji informāciju par to nodod pa ķēdi. Jo īsti cienīgu veikalu ar uguni dienas laikā neatradīsi, kā saka. Tāpēc es tagad rakstu šo tekstu. Interneta veikals Gireks Auto ir viens no retajiem Krievijas modernajiem interneta veikaliem, kas piedāvā plašu auto detaļu klāstu un sadarbojas ar iespaidīgu piegādātāju sarakstu. Šeit jūs varat atrast rezerves daļas Ford, Mitsubishi, Toyota, Nissan, Audi un daudziem citiem automašīnu zīmoliem. Vārdu sakot - jebkura rezerves daļa jebkuram jebkuras markas auto.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/