Opel samazinās ražošanas rūpnīcas Vācijā, kur ražo modeli Insignia un Zafira

02-дек, 16;37 admin 11 394
Šogad Opel samazinās ražošana rūpnīcā Руессельсхайм, Vācija. Opel nav teicis, cik tas samazinās ražošana, bet vācu prese liecina, ka ražošana tiks samazināts uz pusi, līdz 68 000 automašīnu ar 123 000.

"Opel pastāvīgi koriģē ražošana. Mēs vēlamies vēl vairāk uzlabot izmantošanas iespējas mūsu iekārtu, kas, protams, ir taisnība, un, lai Ruesselsheim", - teica pārstāvis Opel, piebilstot, ka uzņēmums nav komentē detaļas savu iekšējo plānu.

Pārdošanas Zafira Eiropā pagājušajā gadā samazinājies par 39 procentiem, bet klienti ir pārgājuši uz krosoveriem, piemēram, Grandland X, pārdošanas, kas tika palielināts katru gadu līdz 74 299 vienību. Grandland X būvētas rūpnīcas PSA uz Соше, Francija. родажи modeli Insignia arī samazinājās par 6,8% līdz 67 053 vienību.
Pagājušajā gadā Grupa PSA iegādājies Opel un tās britu zīmols Vauxhall no General Motors līgumā apmērā 2,6 miljardus dolāru, nosūtīts uz atjaunošana peļņas Opel, līdz 2020. gadā. PSA ir pierādījusi 7,8 procentu pieaugumu ceturkšņa ieņēmumus, ko veicinājusi iegāde Opel-Opel.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/