Opel ražo elektro Vivaro ar pašpārvaldi 300 km

11-июл, 19;28 admin 11 390
Opel liek uzsvaru uz электрификацию auto: 2020. gadā tiks piedāvāta arī pilnībā elektriskā versija, Opel Vivaro. Klienti var izvēlēties starp diviem konteineri baterijas atkarībā no vajadzībām, kas viņiem ir. Jaunais Opel Vivaro-e būs pieejams ar akumulatoru jaudu 50 kw / h, lai 200 kilometru autonomiju vai ar akumulatoru ietilpību 75 kw / h līdz 300 km, saskaņā ar WLTP.

Vivaro-e balstīts uz platformas EMP2 grupas, kas ļauj izmantot gan tradicionālās, gan elektriskie spēkrati. Nākamais komerciāls elektriskais transportlīdzeklis-Modelis Opel Combo-e-tiks izlaists 2021 gadā. Trešās paaudzes Opel Vivaro tika prezentēts pirms dažiem gadiem. Viegls daudzfunkcionāls tirdzniecības, auto tagad ir pieejams ar trim garumu, nevis divas (4,60 metri, 4,95 m un 5,30 m).

Salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli, viņš ir mazāk noderīgu slodzi līdz 200 kg (līdz 1400 kg), un var vilkt uz полтонны vairāk (буксирная slodze līdz 2500 kg). Turklāt, lielākā daļa jaunās versijas Vivaro augstums ir tikai 1,9 pm Viņš arī izvirzīja savu komforta līmeni vadītājam un pasažieriem.
Papildus pieejamas daudzas tehnoloģijas un atbalsta sistēmas no adaptīvā sistēma vilces kontroles IntelliGrip un panorāmas atpakaļgaitas kameras leņķis ir 180 grādi līdz multimediju informācijas un izklaides sistēmu. Funkcijas, piemēram, bīdāmās durvis, pamatojoties uz radara sensorus un praktisks variants FlexCargo, atvieglo darba dienās.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/