Nākotnes Opel Corsa būs tikai un vienīgi elektriskā

18-авг, 19;28 admin 11 395
Opel un meitas kompānija Opel tikko ir uzsākuši jaunas paaudzes Corsa, un jau runā par nākamo. Pēc vadītāja vārdiem, Opel Stephen Norman, modelis Corsa tiks piedāvātas klientiem nākotnē, bez iekšdedzes dzinējiem.

"Ar elektrifikācijas automašīnas klases B un iespējams pat A kategorijas kļūs aktuāli", - viņš teica. Jaunas klases nākamās paaudzes, ieskaitot Corsa, tiks pilnībā elektrisko. Viņš piebilda, ka 2025. gadā neviens ražotājs vairs nevar ražot benzīna, vai dīzeļa dzinēju.

Jaunā Opel Corsa electric ir iespaidīgs tehniskos datus. Sestās paaudzes Corsa pirmo reizi piedāvā elektrisko versiju par baterijas ar 330 kilometru pašpārvaldi. Opel Corsa labākā pārdošanas modeli. Vairāk nekā 13,6 miljoni vienību tika veikti ar pasaules pirmizrāde 1982.g.
Jaunā Corsa electric piedāvā 330 km autonomiju saskaņā ar WLTP. Akumulatoru ar jaudu 50 kw / h var ātri uzlādēt līdz 80% jaudu par 30 minūtēm. Iespējas uzlādes: vadu, uzlādes stacija, vai lielātruma uzlāde-tajā laikā, kad akumulators saņem 8 gadu garantiju. Turklāt, autonomija var tikt pielāgota, lai transportlīdzekļa vadītāju, kas ir viņa rīcībā ir trīs braukšanas režīmi-normal, ECO un sporta. Pateicoties jaudas radīto 100 kw (136 zs s.) un pastāvīgu maksimālo griezes momentu 260 Nm. Corsa electric nepieciešama 8,1 sekundi, lai paātrinājumu no nulles līdz 100 km / h.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/