Testa braucienā Opel Corsa: mazās klases modelis

29-сен, 19;28 admin 11 457
Sestās paaudzes Opel Corsa drīz ieradīsies saloni. Interese, ko izraisa atbrīvošanu vislabāk pārdotais modelis lineup, Opel, ir pilnīgi pamatots. Ne tikai tāpēc, ka tas ir jauns modelis, bet arī tāpēc, ka tas ir pirmais modelis, kas pilnībā realizēto pēc tam, kad vācu zīmolu tika pieņemts francijas dela PSA.

Centieni Opel inženieri ir absolūti izcilu, ņemot vērā īso laiku, kas viņiem ir, lai sagatavotu jaunu Corsa. Tiem, kas nav lietas kursā, izstrāde sestās paaudzes vācu modeli vadībā GM ir sasniegusi brieduma posmu laikā, kad PSA ieguva zīmolu Opel 2017. gadā. Neskatoties uz visām prognozēm, pieņemtais lēmums grupas līmenī, mērķis ir tāds, lai ņemt to no nulles, izmantojot platformu CMP grupas PSA.
Jaunais modelis ir mēreni palielinājās izmēros, kas ir par 28 mm garāks par iepriekšējo. Tomēr proporcijas mainījušās, bet jumta līnija ir zemāka par 48 mm. Tomēr nav problēmas ar telpu aizmugurē galvas. Tomēr, auguma cilvēkiem ir nepieciešams vairāk vietas. Bagāžnieks, savukārt ir palielinājies līdz 309 litri. Neskatoties uz pieaugumu izmēros un bagātīgu klāstu iekārtas, jaunā Opel Corsa ir krietni vieglāk, nekā jebkad agrāk (-108 kg), un tas ir sajūtams dinamiskā ziņā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/