Opel Insignia GSi – oficiāla informācija

17-мар, 19;28 admin 11 353
Opel Insignia GSi-tas ir auto, kas tiek ražots pilsētā Russelheim. Modelis izveidots, lai pāriem, kuri ciena komfortu un drošību.

Auto iekustināt 2, 0 litru benzīna dzinējs ar turbopūti, kas attīsta 230 zirgspēkus, apvienojumā ar automātisko kārbu ar deviņiem koeficientu. Modelis ir aprīkots ar электрогидравлической bremžu sistēmas ar pastiprinātāju, Brembo bremzēm, kā arī balstiekārtu FlexRide un pilnpiedziņu Twinster ar векторизацией griezes momentu.

Tas, kurš atrodas pie stūres, var izvēlēties kādu no standarta braukšanas režīmiem, Tour, Sport un vienīgi GSi, Competition. Vācieši pabeidza izstrādāt jaunu Opel Insignia GSi pēc pārbaudēm, ko veic, pamatojoties Nürburgring-Nordschleife.
Auto aprīkots ar standarta led lukturiem adaptive IntelliLux LED Pixel, kas ietver lielāko skaitu led segmentiem klasē, 168. Un GSi bauda plašu atbalsta sistēmu, ieskaitot jaunu digitālo videokameru, lai atpakaļgaitas pārnesumu, sistēma brīdina par frontālā sadursmē ar automātisko avārijas bremzēšanu un gājēju aizsardzību, palīdz saglabāt braukšanas joslas, sistēma brīdina par sānu nāves ogles, tempomat ar avārijas bremzēšanas sistēma, sistēmu ceļazīmju atpazīšanas, uzlabota palīdzības sistēma automašīnas novietošanai stāvvietā un head-up display.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/