Opel Mokka krosovera izmērs ir samazināts

30-авг, 16;29 admin 1685
Iespaidīgais krosovers Opel Mokka ir atjaunināts un samazināts pēc izmēra. Automašīnai ir Opel Vizor korporatīvā identitāte un daudzas interesantas interjera un eksterjera detaļas. Atjauninājums nepārprotami guva labumu krosoveram un būtiski mainīja tā jau futūristisko izskatu.
Pārkares ir kļuvušas mazākas par 125 mm, bet garenbāzes platums, gluži pretēji, ir palielināts. Tas ne tikai ietekmēja automašīnas ārējos datus, bet arī veicināja tās palielināto stabilitāti trasē. Mokka svars tika samazināts pat par 120 kg, bet ķermeņa stingrība vienlaikus palielinājās par 30 procentiem.

Kas attiecas uz konfigurāciju, ir pieejami modeļi ar benzīna un dīzeļdzinējiem. Kaut arī automašīnas debijai Opel speciālisti parādīja pilnīgi elektrisku modifikāciju. Tās pildījums tika aizgūts no Peugeot e-2008, no kura tika paņemts 136 Zs 100 kilovatu dzinējs. un 260 N • m griezes momentu.
Baterijas ar jaudu 50 kW • h ir pietiekamas 320 kilometriem, bet maksimālais ātrums ir programmiski ierobežots līdz 150 km / h. Kopumā tas izrādījās labs moderns krosovers, kura tirdzniecība sāksies šoruden. Paredzētā cena joprojām nav zināma, taču tā tiek prognozēta 30-35 tūkstošu eiro reģionā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/