Tiek pārdots pieejamais furgons Zafira Life Black Edition

07-сен, 14;48 admin 1681
Mikroautobusu un mikroautobusu tirdzniecība nav visrentablākais segments Volkswagen, kuram visu pagājušo gadu izdevās pārdot tikai 12111 transportlīdzekli. Gandrīz puse - 4060 gab. - nokrita uz Multivan modeli un tā dažādajām variācijām. Opel Zafira Life, kas tika izlaists decembrī, izdevās pārdot tikai 13 vienības.
Par laimi, pēc jaunā gada pārdošanā nonāca Zafira Life Black Edition - jauna furgona variācija ar pazeminātu cenu. Īpašajai versijai par pievilcīgu cenu ir bagātāka Cosmo pakete, un tā parasti patērētājiem kliedz par tās iegādes priekšrocībām.

Sērijai unikāli metāliska melna virsbūves krāsa un pārsteidzošs pamataprīkojuma saraksts tiek piegādāti tieši no rūpnīcas, un klientiem par to nav jāmaksā papildus. Turklāt rūpnīcā ir pieejama divu diapazonu klimata kontrole un sēdekļi ar ādas apdari. Ir arī tādas mūsdienu funkcijas kā obligātā priekšējā kamera un jaudīga multimediju sistēma.
Mikroautobuss ir burtiski pieblīvēts ar sensoriem joslu kontrolei un gājēju izsekošanai. Tam ir arī elektriski darbināmas bīdāmās durvis un ar tālvadību vadāms sēdekļu sildītājs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/