Sabiedrībai tika parādīts Opel Corsa Ultimate maksimālais aprīkojums

05-дек, 09;38 admin 1659
Opel Corsa Ultimate, kas drīzumā nonāks pārdošanā, tika prezentēts sabiedrībai maksimālā komplektācijā. Automašīna pārliecinoši apsteidz konkurentus, lai pievērstu patērētāju uzmanību, jo tas piedāvā labu iespēju klāstu par saprātīgu cenu. Kas ir tik labs jaunajā Opel Corsa, mēs centīsimies to darīt tālāk.
Sāksim ar to, ka Ultimate modifikācija ir modeļa visaugstākā konfigurācija, un tāpēc šīs automašīnas piedāvātās iespējas nebūs pieejamas vairāk Corsa budžeta versijās. Tādējādi jau patērētāju bāzē ir paredzēta uzlabota multimediju sistēma ar pilnīgu atbalstu Apple CarPlay un Android Auto un 10 collu skārienekrāns.

Turklāt būs balss vadība, navigācijas funkcijas, atbalsts OpelConnect pakalpojumiem, vadītāja palīgi un daudzas citas elektroniskas lietojumprogrammas, kas ļauj ērti vadīt transportlīdzekli.

Runājot par motoriem, būs pieejami vairāki benzīna dzinēji no 100 līdz 150 ZS. jauda. Transmisija tiek piedāvāta arī divās versijās - mehāniskā sešpakāpju un automātiskais septiņu pakāpju robots.
Kopumā modelis pilnībā pamato savas izmaksas un piedāvā pilnu ērtu iespēju klāstu, kuru pilnu sarakstu var atrast ražotāja oficiālajā vietnē.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/