Pārdošanai gatavs jauns Opel Astra hečbeks

27-авг, 16;42 work 1494
Ilgi gaidītais Opel Astra hečbeks beidzot ir sasniedzis mājas posmu un ir gatavs pārdošanai. Automašīna ir gandrīz pilnīga Peugeot 308 tehniskā kopija un pat par pamatu tiek izmantota franču EMP "rati". Tajā pašā laikā Astra ir ļoti jauks dizains, kas to labvēlīgi atšķir no citām šīs klases automašīnām.


Salonā pircēji var sagaidīt ērtus ādas sēdekļus, kas ir vēdināmi un regulējami visos virzienos. Turklāt šeit tiks uzstādīta moderna multimediju sistēma ar 10 collu skārienekrāna displeju. Kopumā tas ir standarta komplekts mūsdienu automašīnām.

Tagad par spēkstaciju, kas tiek pasniegta kā benzīna trīskāršs ar 110 ZS. un 205 ņūtonmetri, kā arī BlueHDi dīzeļdzinējs, kas ražo 130 ZS. un 300 nm. attiecīgi brīdi. Šajā gadījumā pircēji var izvēlēties starp tradicionālo sešpakāpju manuālo un astoņu ātrumu automātisko. Viss darbojas ar priekšējo riteņu piedziņu.

Arī nākotnē būs divas Astra hibrīda versijas, kuras var uzlādēt no tīkla. Nobraukums ar vienu uzlādi tiek solīts 60 kilometru reģionā saskaņā ar WLTP ciklu, kas ir diezgan labi. http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/