Jaunā Opel Astra nonāk sērijā

24-мар, 11;42 work 1203
Opel jau sen ir pelnījis labus ienākumus vidēja budžeta sedanu un krosoveru nišā, piedāvājot klientiem izcilu savu produktu kvalitātes līmeni. Kādi ir krosoveri Mokka, Crossland un Grandland, kuriem ļoti labi klājas Eiropas tirgū. Toties šodien runāsim par jauno Opel Astra, kas ir gatava iekarot savas dzimtās telpas.
Auto ir klasei tipisks SUV, kas izgatavots uz EMP2 platformas, kas pirmām kārtām pazīstams ar modeli Peugeot 308. Pircējiem piedāvāto dzinēju klāstu galvenokārt pārstāv benzīna spēka agregāti ar vidējo jaudu 110 ZS. Tomēr ir arī turbo dīzeļdzinējs ar 130 ZS. un 300 ņūtonmetru griezes momentu.

Pilnpiedziņas nav, un transmisiju attēlo klasiska mehānika vai laba automātika. Salons ir mēreni ērts un neatdod lētumu, kā daži tās pašas franču autoindustrijas pārstāvji. Turklāt tajā ir elektronika, ko pārstāv informācijas panelis, audio sistēma un zonas klimata kontrole.
Ņemot vērā visus strīdīgos punktus, automašīnai ir ļoti jauks dizains un tikpat pievilcīgas izmaksas. Ņemot vērā šos faktus, varam secināt, ka modelis noteikti būs pieprasīts, tāpat kā citi Opel apvidus auto.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/