Citycar Opel Rocks-e nonāk sērijās

30-июн, 10;32 work 1134
Miniatūra pilsētas automašīna Opel rocks-e nonāk masveida ražošanā. Mazais auto ir gandrīz precīza Citroen Ami kopija, kas pārdošanā nonāca 2019. gadā. Automašīna varēs lepoties ar diezgan pieticīgiem tehniskajiem parametriem, taču tos pilnībā kompensē tā ārkārtīgi pievilcīgās izmaksas.
Zem Opel rocks-e pārsega atrodas ļoti pieticīgs dzinējs ar 6 kW vai 8 zirgspēku jaudu. Tas ļauj paātrināt niecīgu automašīnu līdz maksimālajam ātrumam 45 km / h. Tajā pašā laikā ir tas pats pieticīgais 5 kWh akumulatoru komplekts, kas nodrošina 75 km darbības rādiusu WLTP ciklā.

Par Opel rocks-e izskatu nav jārunā, jo šī automašīna ir izgatavota tīri praktiskā stilā. Mazie riteņi un oglekļa šķiedras korpuss ir izgatavoti svara samazināšanai, un pieticīgā optika arī izskatās nedaudz smieklīgi. Arī interjers, kas ir maksimāli askētisks, neizceļas.
Citycar pārdošanā vajadzētu nonākt 2022. gada vasaras vidū. Tajā pašā laikā modeļa izmaksas būs tikai 7390 eiro, kas, piekritīsiet, ir ārkārtīgi zema summa. Tomēr, vai pietiek pircēju tik neparastam auto, pat par tik minimālām izmaksām!?http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/